Kurumsal

Kurulduğu ilk günden bu yana ilkelere bağlı, adil, tutarlı iş anlayışı çerçevesinde hizmet vermeyi amaçlayan tarım makinelerinden  kozmetik ürünlerine üretim ve ihracatını yapan SVA EXPORT ürün çeşitlerini yenileyerek müşterinin taleplerini karşılamaktadır. Türkiye ihracatına katkıda bulunmayı kendine hedef belirleyen SVA Export bu doğrultuda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

SVA EXPORT yerli malı ve yurt dışına hizmet veren satış öncesi ve sonrasındaki kaliteli bir hizmet sunan aktif bir yönetim ve pazarlama stratejisi uygulayarak müşteri taleplerini karşılamaktadır. Firmamız günün gereksinimlerine göre kendisini ve ürünlerini her geçen gün daha da geliştirerek alanında tecrübeli ve bol çeşit üretir bir firma haline getirmektedir.

 

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dünya oyuncusu olmak en temel ilkelerimizdendir. Bundan sonraki yıllarda ise, ürünlerin çeşitliliklerini ve hizmetlerinin kalitelerini güçlendirerek müşterilerinin ilk akla gelen firması olmayı amaçlamaktadır.

BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Bize Ulaşmak İçin E-Posta Adresinizi Gönderin